KONST / Ramar / Ram 14235434
nr 1423 5434
Ram
1800-tal, ramens innermått: 91x68, yttermått inklusive ram: 120x95 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:36:15
100 kr
300 kr
Tilgman Keramik